18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

9 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbyły się charytatywne biegi sztafetowe dzieci „Electrum Ekiden Mini”. Zespół Szkół w Turośni Kościelnej reprezentowało 32 uczestników w 8 grupach. Starty naszych reprezentantów zostały częściowo sfinansowane przez Urząd Gminy w Turośni Kościelnej. Celem nadrzędnym imprezy była pomoc Hospicjum dla dzieci- 30% z każdej wpłaty startowej przekazane zostało Fundacji „Pomóż im”.

Podczas biegu drużyny z Turośni Kościelnej wymieniane były bardzo często przez prowadzącego zawody. Zarówno przedszkolaki, jak i uczniowie pokonywali swoje dystanse z uśmiechem na twarzy, chociaż wszystkim towarzyszyło większe lub mniejsze zmęczenie.

Dziękujemy pani Karinie Dajnowicz za pomoc w zapisach, organizowaniu drużyn i odbiorze pakietów oraz rodzicom za głośny doping podczas biegu.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne starty.

Monika Bibułowicz