18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

W sobotę 9 czerwca koło teatralno-poetyckie zaprosiło na swoją drugą premierę roku szkolnego 2017/2018. Spektakl pt. "Poplątane bajki" po raz pierwszy zobaczyły dzieci ze stowarzyszenia Akacja. Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

 Następnie w czwartek "Turgina" grała dla podopiecznych hospicjum w Turośni Kościelnej.
W piątek zaś młodzi aktorzy pokazali się dwukrotnie. Najpierw witane w progach szkoły były przedszkolaki, a następnie społeczność szkolna. Występy przyniosły aktorom dużo radości, a szczególnie młodsi widzowie na długo zostaną w ich wspomnieniach. Mamy nadzieję, że wilk ani czarownica nie będą już nikogo straszyły, bo jak to w bajkach bywa wszystko się przecież dobrze kończy.
Sezon teatralny szkolnego koła teatralnego został zakończony Zapraszamy ponownie od września na zajęcia teatralne wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły. Czekamy na Was!.