18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Dnia 22.06.2018 o godzinie 9.00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018.

W uroczystym apelu udział wziął Wójt Gminy Turośń Kościelna p. Grzegorz Jakuć, a także p. Dyrektor Zespołu Szkół Ewa Chrabołowska , która wraz z wychowawcami poszczególnych klas rozdawała nagrody uczniom i ich rodzicom.

Pan Wójt Gminy i p. Dyrektor Zespołu Szkół  życzyli  uczniom szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

Wręczono następujące nagrody:

Nagroda p. Wójta Gminy za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wybitne osiągnięcia:

  • SP Michał Dziemianko    kl. VI
  • Gimnazjum: Ilona Kamińska   kl. III B

 

Klasy SP i gimnazjum z największą średnią w szkole.

  • SP – kl. V
  • Gimnazjum – kl. IIIB

 

Nagroda za najlepiej zdany „Egzamin Gimnazjalny ”

  • GIMNAZJUM: Ilona Kamińska  kl. IIIB

 

Nagrody dla klas Szkół Podstawowych - wspaniałe wyniki nauczania, wzorowe zachowanie:

kl. I  – wychowawca p. D. Poślada:

  • Jakub Bibułowicz
  • Nicolas Mielech
  • Emil Łapinski
  • Michał Dzikowski + FREKWENCJA
  • Maciej Brandenburg
  • Daria Białous
  • Natalia Kalinowska
  • Klaudia Adamska
  • FREKWENCJA Sebastian Jaworski

 

kl. II - wychowawca p. D. Dryl:

  • Julia Dryl
  • Natalia Horodeńska
  • Amelia Maciejczuk
  • Sebastian Radziwon
  • Jan Mateusz Redliński
  • Maciej Szekalski
  • FREKWENCJA: Michał Kubala

 

kl. III A - wychowawca p. M Szewczuk:

  • Michalina Kalinowska,
  • Anna Jarmołowska,
  •  Zuzanna Cygler,
  •  Wiktoria Suszyńska

 

kl. III B – wychowawca p. B Komenda:

  • Aleksandra Choińska
  •  Karol Dryl
  • Maja Jaworska 
  •  Maja Jurczak
  • Magdalena Roszkowska
  • Piotr Sobolewski
  • Szymon Śladowski
  • Kacper Świstun

 

Wręczenie nagród książkowych i świadectw z wyróżnieniem uczniom ze średnią 4,75 i wyżej oraz listów gratulacyjnych rodzicom uczniów ze średnią 5,0 i wyżej oraz wzorowym zachowaniem

 

kl. IV A– wychowawca p. D Dudzińska:

  • Hanna Dzikowska
  • Aleksandra Średzińska
  • Jakub Kiełek
  • Wojciech Łukaszuk
  • Julia Stasiewicz
  • Maja Borowska
  • Gabriela Hryniewicka
  • Wiktoria Lulko

 

kl. IV B– wychowawca p. K Kostrowska:

  • Wiktoria Szewczuk
  • Szymon Piotr Dunaj
  • Kinga Urwanowicz
  • Kamil Lenczewski
  •  Zuzanna Więcko
  •  FREKWENCJA – Jan Czaczkowski

 

kl. V  – wychowawca p. M Łukaszuk:

  • Julia Świstun
  • Zuzanna Jurczak
  • Julia Adamska
  • Natalia Bieryło
  • Patrycja Borowska
  • Grzegorz Sawicki
  • Natalia Suszyńska
  • FREKWENCJA – Julia Adamska, Zuzanna Jurczak

 

kl. VI-wychowawca p. D Rygorczuk 

  • Amelia Mielech
  • Michał Dziemianko
  • Edyta Szygałowicz
  • Michał Dryl
  • Miłosz Stanisław Jakim
  • FREKWENCJA: Agnieszka Opat

 

kl. VII –wychowawca p J Strzałkowska:

  •  Agata Sawicka
  • Paulina Pieczur
  • Karolina Borowska
  • FREKWENCJA – Paulina Pieczur

 

Nagrody dla najlepszych 10  sportowców Szkoły Podstawowej:

1. G. Leszczyńska VII

2. M. Dziemianko VI

3. J. Ciepielewska VII

4. M. Hryniewicka VI

5. G. Sawicki V

6. Z. Jurczak V

7. S. Zackiewicz V

8. M. Wiązek VII

9. J. Adamska V

10. Z. Więcko IV

 

Nagroda p. Dyrektor Zespołu Szkół – dla 10 najlepszych  sportowców Gimnazjum:

1.. Podwysocka IIb

2. Z. Wrona IIIb

3. K. Dryl IIIb

4. A. Kondzior IIIb

5. A. Bukłaho IIb

6. M. Kosakowska IIb

7. A. Dryl IIIb

8. W. Skawska IIIa

9. J. Niewińska IIb

10. J. Olendzki IIIa

 

Nagrody książkowe Konkurs „Ćwiczę na każdej lekcji wychowania fizycznego przez 3 lata”- p. M Zajkowski

  • Ilona Kamińska
  • Anna Dryl
  • Klaudia Dryl
  • Zuzanna Wrona

 

Wręczenie nagród książkowych i świadectw z wyróżnieniem uczniom ze średnią 4,75 i wyżej, absolwentom szkoły oraz listów gratulacyjnych rodzicom uczniów ze średnią 5,0 i wyżej oraz wzorowym zachowaniem

 

III A -wychowawca p. G Dryl :

  • Ilona Kamińska
  • Wiktoria Ołdziej
  • Katarzyna Łuniewska
  • Karolina Czech
  • Kacper Walentynowicz

 

III B - wychowawca p. R Zegadło- Piasecka:

  • Dryl Klaudia
  • Ania Dryl
  • Dryl Patrycja
  • Wrona Zuzanna
  • Maciej Sawicki
  • Aleksandra Kondzior

 

kl. II A -wychowawca i p. M Zajkowski :

  • ZembrowskaJulia
  • Struk Mateusz

 

II B - wychowawca p. M Miłosiewicz:

  • Abramowicz Natalia
  • Kosakowska Martyna
  • Kinga Olendzka

 

Nagroda książkowa -  Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki:

  • Agata Sawickakl. VII

 

Nagrody książkowe - Laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka rosyjskiego i finalista    Wojewódzkiego Konkursu z Języka białoruskiego:

  • Edyta Szygałowicz  kl. VI