18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.
M. Twain

12 października w Zespole Szkół w Turośni Kościelnej świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie z tej okazji przygotowali specjalny występ. Przestawienie rozpoczęła nasza uczennica, Natalia, dając niesamowity popis gry na flecie poprzecznym. Następnie emocje jedynie rosły, gdy chór fenomenalnie zaśpiewał pieśń „Vivat professores”. Spotkanie zwieńczyła wizyta znanego podróżnika, Wojciecha Cejrowskiego (w tej roli uczeń klasy 5, Kamil), który zaprezentował wydanie nowego „Atlasu Uczniów” przedstawiającego typy uczniów w naszej szkole. Było naprawdę interesująco! 
Dziękujemy ❤️

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy serdeczne życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych, uśmiechu, a także satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą.