18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Czwartkowe popołudnie na długo zapisze się w pamięci naszej społeczności szkolnej. Dzięki grupie teatralnej "Kaprys" działającej przy Domu Kultury w Łapach mogliśmy uświadomić sobie dogłębnie, jak ważne jest podejmowanie słusznych decyzje. Jak źle dobrane towarzystwo może wpłynąć na nasze życie, które jest jedno a nie jak w grach komputerowych wielokrotne. Jak jedna zła decyzja może zmienić nas samych. Przedstawienie "Moj wybór =moje zycie" realizowane w ramach programu edukacyjnego z zakresu przeciwdziałania zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży WOLNOŚĆ WYBORU na pewno zostanie z nami na dłużej. Po obejrzeniu spektaklu odbyła się pogadanka prowadzona przez Policję. Nasze rozmowy skupione były wokół przedstawienia i głównych bohaterów, którzy źle wybrali i musieli za to zapłacić najwyższą cenę jaką jest życie. My na pewno nie wybralibyśmy takiej drogi. Człowiek może tylko żyć godnie i szczęśliwie, gdy jest wolny od wszelkich używek. Głośno mówimy NIE dopalaczom i narkotykom!!!