18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

W dniach 25.02 – 01.03.2019 roku w naszej szkole odbył się Tydzień Zdrowego Stylu Życia.

Program miał na celu propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. W dzisiejszych czasach, gdzie „ruch” został zastąpiony przez telefony komórkowe, konsole i nieodpowiednie odżywianie, taki program okazał się strzałem w dziesiątkę naszej szkole.

 Klasy ze szkoły podstawowej i gimnazjum brały udział w szkolnych zawodach sportowych, prelekcjach na godzinach wychowawczych o zdrowym odżywianiu, wykonywały plakaty o tematyce prozdrowotnej oraz przygotowywały zdrową żywność. Klasy trzecie Gimnazjum prezentowały projekt edukacyjny pt. „W zdrowym ciele, zdrowy duch”

W zawodach sportowych nie był ważny wynik sportowy, lecz sam aktywny udział.

Jak zwykle wszyscy uczniowie spisali się na medal!