18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

13.03. 2018 roku Nasi przedstawiciele wolontariatu szkolnego: Julia Ciepielewska, Honorata Oniśko i Gabriela Kołodowska, uczestniczyli w eliminacjach XIV Edycji Konkursu Ośmiu Wspaniałych w powiecie białostockim. Według oceny jury

wybór w tym roku był wyjątkowo trudny. Do starostwa powiatowego w Białymstoku przyjechało 26 przedstawicieli różnych szkół z terenu powiatu białostockiego. Nasze dziewczyny dzieliły się z komisją swoimi doświadczeniami w pracy wolontariusza. A mieliśmy o czym opowiadać: akcja patriotyczna "BohaterON", akcje charytatywne na rzecz ubogich czy wizyty w hospicjum, to tylko niektóre spośród wielu naszych działań.
Ostatecznie w Ósemce Wspaniałych znalazły się aż dwie nasze uczennice: Julia Ciepielewska i Honorata Oniśko.
Wyróżnieni wolontariusze otrzymają wkrótce nagrody na uroczystej gali, zaś podczas Finału Ogólnopolskiego Konkursu powiat białostocki będzie reprezentować Julia Ciepielewska 
Do Warszawy na eliminacje jedziemy drugi raz z rzędu!!! To ogromny sukces!!!
Wszystkim wolontariuszom gratulujemy, bo bez całej naszej grupy liczącej ponad 30 osób pomaganie potrzebującym byłoby niemożliwe. Dobro zawsze powraca ❤❤❤

http://www.powiatbialostocki.pl/…/najlepsi-wolontariusze-ro…