18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Dnia 19.06.2019 o godzinie 9.00 w hali sportowej  Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

W uroczystym apelu udział wziął Wójt Gminy Turośń Kościelna p. Grzegorz Jakuć, a także p. Dyrektor Zespołu Szkół Ewa Chrabołowska, która wraz z wychowawcami poszczególnych klas rozdawała nagrody uczniom i ich rodzicom.

Pan Wójt Gminy i p. Dyrektor Zespołu Szkół życzyli uczniom szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

 

Wręczono następujące nagrody:

 

Nagroda  p. Wójta Gminy za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wybitne osiągnięcia:

  • SP Julia Ciepielewska  kl. VIII
  • Gimnazjum: Martyna Kosakowska III B

 

Klasa SP z największą średnią w szkole.

  • SP – kl. VI 4,60

 

Nagroda za najlepiej zdany „Egzamin Gimnazjalny ” i „Egzamin Ósmoklasisty”

  • GIMNAZJUM: Julia Zembrowska III A
  • SP: Agata Sawicka kl. VIII

 

Nagrody najlepszych uczniów dla klas Szkoły Podstawowej

  • kl. I  – wychowawca p. B Komenda:
  • Jarmołowska Ewa
  • Dunaj Weronika
  • Zaczeniuk Amelia
  • Bukłaho Julia
  • Śladowski Michał
  • Sobolewska Dominika
  • Jarmołowska Maja
  • Kamiński Bartosz
  • Jabłońska Julia
  • Borowska Lena
  • Purta Arek
  • Słoma Sadowska Antonina

 

  • kl. II - wychowawca p. D. Poślada:
  • Emil Łapiński
  • Jakub Bibułowicz
  • Michał Dzikowski
  • Maciej Brandeburg
  • Klaudia Adamska
  • Daria Białous

 

  • kl. III  - wychowawca p. D. Dryl:
  • Julia Dryl,
  • Jan Mateusz Redliński,
  • Maciej Szekalski,
  • Amelia Maciejczuk,
  • Sebastian Radziwon

 

  • kl. IVA – wychowawca p. B. Smaszcz-Turosieńska:
  • Ania Jarmołowska

 

  • kl. IVB  – wychowawca p. G. Dryl:  
  • Kacper Świstun
  • Dryl Karol 
  • Choińska Aleksandra 
  • Jurczak  Maja 
  • Struk Bartłomiej 
  • Śladowski Szymon  
  • Roszkowska Magdalena
  • Jaworska Maja  
  • Moniuszko Adrian  
  • Wiązek Natalia  
  • Sobolewski  Piotr  

 

  • kl. VA – wychowawca p. D. Dudzińska
  • Hanna Dzikowska
  • Jakub Kiełek
  • Aleksandra Średzińska
  • Gabriela Hryniewicka
  • Wojciech Łukaszuk
  • Julia Stasiewicz
  • Maja Borowska

 

  • kl. VB – wychowawca p. K. Kostrowska
  • Wiktoria Szewczuk
  • Kinga Urwanowicz 
  • Szymon Piotr Dunaj
  • Agata Sasinowska

 

  • kl. VI -wychowawca p. M. Łukaszuk:
  • Zuzanna Jurczak
  • Julia Adamska,
  • Julia Świstun
  • Patrycja Borowska
  • Natalia Bieryło
  • Grzegorz Sawicki
  • Kacper Pieczur
  • Natalia Suszyńska,
  • Maciej Kacper Węgrzyn,
  • Sebastian Zackiewicz

 

  • kl. VII – wychowawca p. D. Rygorczuk:
  • Amelia Mielech 
  • Michał Dryl
  • Edyta Szygałowicz
  • Miłosz Stanisław Jakim
  • Michał Dziemianko

 

  • kl. VIII –wychowawca p. R. Zegadło-Piasecka:
  • Agata Sawicka
  • Paulina Pieczur
  • Karolina Borowska
  • Julia Ciepielewska
  • Leszczyńska Gabriela
  • Radzajewska Beata

 

Nagrody dla najlepszych uczniów klas gimnazjalnych:

  • kl. IIIA – wychowawca p. M. Zajkowski
  • Zembrowska Julia
  • Honorota Oniśko

 

  • kl. IIIB – wychowawca p. M. Miłosiewicz
  • Abramowicz Natalie
  • Kosakowska Martyna
  • Zuzanna Dryl 
  • Kinga Olendzka

 

Nagrody dla najlepszych sportowców Szkoły Podstawowej:

  1. Michał Dziemianko kl. VII
  2. Daniel Danowski kl. VIII
  3. Karol Borowski Beszta kl. VII
  4. Wiktoria Lulko kl. VA
  5. Aleksandra Średzińska kl. VA
  6. Julia Ciepielewska kl. VIII
  7. Martyna Kosakowska kl.  III B GIM
  8. Jakub Borowski kl. III B GIM
  9. Jakub Kiełek kl. V A
  10. Joanna Niewińska kl. III B GIM

 

Nagrody za 100% frekwencję – klasy 1-8 SP

  • kl. I: Jarmołowska Maja
  • kl. II: Michał Dzikowski, Maciej Brandeburg, Maria Średzińska  Sebastian Jaworski
  • kl. III: Żaneta Kowalczuk, Sebastian Radziwon, Sylwia Puchalska
  • kl. IVB - Śladowski Szymon, Jaworska Maja, Roszkowska Magdalena, Struk Bartłomiej
  • kl. VA – Julia Stasiewicz
  •  kl. VI – Zuzanna Jurczak, Julia Adamska , Kacper Pieczur, Maciej Węgrzyn, Julia Kalinowska

 

Nagrody za „czytelnictwo”

  • Franciszek Ciulkin kl. III
  • Anna Jarmołowska kl. IVA
  • Dominika Januszewicz kl. VIII