18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE

ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

W ZESPOLE SZKÓŁ W TUROŚNI KOŚCIELNEJ

8.00 - Zbiórka uczniów w szkole,

8.15 - Msza Święta,

9.00 - Zakończenie Roku Szkolnego połączone z rozdaniem nagród dla najlepszych uczniów w hali sportowej Zespołu Szkół,

9.45 - Rozdanie świadectw szkolnych w klasach,

10.00 - Zakończenie

Dnia 24.06.2016 roku o godzinie 9.00 w hali sportowej  Zespołu Szkół w Turośni Kościelnej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.

W uroczystym apelu udział wziął Wójt Gminy Turośń Kościelna p. Grzegorz Jakuć, a także p. Dyrektor Zespołu Szkół Ewa Chrabołowska, która wraz z wychowawcami poszczególnych klas rozdawała nagrody uczniom i ich rodzicom.

Pan Wójt Gminy i p. Dyrektor Zespołu Szkół życzyli uczniom szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

Wręczono następujące nagrody:

1.      Nagroda p. Wójta Gminy za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wybitne osiągnięcia:

·        SP Martyna Kosakowska kl. VI

·        Gimnazjum: Wiktoria Borowska- Beszta kl. III B

 

2.  Klasy SP i gimnazjum z największą średnią w szkole.

·        SP – kl. IV 4,26

·        Gimnazjum – kl. IIIB 3,88

 

3.      Nagroda za najlepiej zdany „Egzamin Gimnazjalny ” i „Sprawdzian” w Szkole Podstawowej:

·        SP: Weronika Jurczak kl. VI

·        Gimnazjum: Kamila Kruszewska kl. IIIB

 

4.      Nagrody dla klas Szkół Podstawowych

·        kl. IA  –  wychowawca p. K. Sienkiewicz:

·        Jarmołowska Anna

·        Kalinowska Michalina

·        Osmólska Zuzanna

·        Roszkowska Magdalena

 

·        kl. I B- wychowawca p. B. Komenda

·        Jurczak Maja

·        Choińska Aleksandra

·        Czaczkowski Bartłomiej

·        Świstun Kacper

·        Śladowski Szymon

·        Jaworska Maja

 

·        kl. IIA- wychowawca p. D Poślada

·        Hanna Dzikowska

·        Aleksandra Średzińska

·        Wojciech Łukaszuk

·        Jakub Kiełek

·        Gabriela Hryniewicka 

 

·         kl. II B – wychowawca p. B. Leszczyńska

·        Wiktoria Szewczuk

·        Kinga Urwanowicz

·        Jan Czaczkowski

·        Zuzanna Więcko

·        Kamil Lenczewski

·        Szymon Piotr Dunaj

 

·        Kl. III – wychowawca p. D.  Dryl

·        Zuzanna Jurczak

·        Julia Świstun

·        Patrycja Borowska

·        Julia Adamska

·        Grzegorz Sawicki

·        Kacper Pieczur

 

·        kl. IV – wychowawca p. D. Rygorczuk

·        Amelia Mielech, śr. 5,64, zach. wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Michał Dziemianko, śr. 5,09, zach. wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Damian Moniuszko, śr. 4,91, zach. wzorowe

·        Karol Radziwon, śr. 4,91, zach. wzorowe

·        Karol Lucjan Borowski Beszta, śr. 4,82, zach. wzorowe

 

·        kl. V  – wychowawca p. A. Strzałkowska:

·        Agata Sawicka , śr. 6.00, wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Paulina Pieczur , śr. 5,36, wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Beata Radzajewska, śr. 4.82, wzorowe

      kl. VI -wychowawca p. M. Łukaszuk :

·        Weronika Jurczak, śr. 5,64, zach. wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Martyna Kosakowska, śr. 5,45, zach. Wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Zuzanna Dryl, śr. 5,09, zach. wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Natalia Kowalczuk, śr. 5,09, zach. wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Julia Czaczkowska, śr. 4,91, zach. wzorowe

·        Paweł Danowski, śr. 4,82, zach. Wzorowe

 

5.      Nagrody dla najlepszych sportowców Szkoły Podstawowej:

·        Ewa Podwysocka  kl. VI

·        Julia Czaczkowska kl. VI

·        Wojciech Kowalczuk kl. V

·         Dziemianko Michał kl. IV

 

6.      Nagroda p. Dyrektor Zespołu Szkół – dla 10 najlepszych sportowców Gimnazjum:

·        Ewa Krysiewicz IIIB

·        Jakub Danilczuk  IIIB

·        Gabriela Mazur IIIB

·        Aleksandra Kosińska IIIB

·        Kamila Kruszewska IIIB

·        Wiktoria Borowska-Beszta IIIB

·        Kasia Czaczkowska IIIB

·        Angelika Zaniewska  IIIB i Marta Miśko IIB

·        Zuzanna Wrona IB

 

7.      Nagrody książkowe dla kl. III A-wychowawca p. K. Sieńko:

·        Gabriela Kuźmicka 5,06 (list gratulacyjny rodzicom)

·        Magda Krajewska 5,00 (list gratulacyjny rodzicom)

·        Gabriela Roszkowska 4,89

·        Karolina Walentynowicz 4,78

 

8.      Nagrody książkowe dla kl. III B - wychowawca p. B. Wojno:

·        Kamila Kruszewska 5,67 (świadectwo z czerwonym paskiem, zachowanie wzorowe, list gratulacyjny rodzicom),

·        Katarzyna Czaczkowska 5,67 (świadectwo z czerwonym paskiem, list gratulacyjny rodzicom)

·        Gabriela Mazur 5,39 (świadectwo z czerwonym paskiem, list gratulacyjny rodzicom)

·        Weronika Krasowska 5,39 (świadectwo z czerwonym paskiem, list gratulacyjny rodzicom)

·        Wiktoria Borowska-Beszta 5,33 (świadectwo z czerwonym paskiem, list gratulacyjny rodzicom)

·        Dominik Jurczak 4,83 (świadectwo z czerwonym paskiem)

 

 

9.      Nagrody książkowe dla kl. II A -wychowawca i p. Z. Ruła:

·        Gabriela Czykier 4,86  (świadectwo z czerwonym paskiem,) zachowanie wzorowe.

 

10.  Nagrody książkowe dla kl. II B - wychowawca p. A. Zdrodowska:

·        Dryl Olimpia Oliwia 5,07 (świadectwo z czerwonym paskiem, zachowanie wzorowe, list gratulacyjny rodzicom)

·        Zimnoch Karolina 4,92 (zachowanie wzorowe)

·        Bartnicka Julia 4,85 (zachowanie wzorowe)

·        Marta Miśko 4,78 (zachowanie wzorowe)

 

11.  Nagrody książkowe dla kl. I A -wychowawca p. G Dryl:

·        Ilona Kamińska- średnia 5,50, zachowanie – wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Katarzyna Łuniewska średnia-5,21 zachowanie – wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Wiktoria Ołdziej, średnia 5,07 zachowanie – wzorowe (list gratulacyjny rodzicom)

·        Kacper Walentynowicz – średnia 4,86 zachowanie - wzorowe

 

 

12.  Nagrody książkowe  dla kl. I B – wychowawca p. R. Zegadło:

·        Klaudia Dryl 5,57 (świadectwo z czerwonym paskiem, list gratulacyjny rodzicom)

·        Anna Dryl 5,35 (świadectwo z czerwonym paskiem, list gratulacyjny rodzicom)

·        Patrycja Dryl 4,85 (świadectwo z czerwonym paskiem)

·        Zuzanna Wrona 4,85 (świadectwo z czerwonym paskiem)

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym

i życzymy miłego wypoczynku.