18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Słowa wypowiadane dziś przez wszystkich obecnych w naszej szkole.

Życzenia padały z ust uczniów klas IV, V i VI szkoły podstawowej oraz uczniów klas Ia, Ib, IIa, IIb, IIIa, IIIb i IIIc. Nie były jednak tak po prostu wypowiedziane. Nasi zdolni uczniowie przygotowali piękne występy muzyczne, miłe zarówno dla ucha jak i dla oka.

Każda z klas prześcigała się wprost w improwizacji znanych hitów. Kolędy śpiewane po polsku przeplatały się z niemieckimi piosenkami świątecznymi i hitami, które uczniowie wykonali po angielsku.

Były niesamowite efekty wizualne i dźwiękowe. Nasi uczniowie są  grzeczni przez cały rok, więc doczekali odwiedzin nie jednego, a dwóch Świętych Mikołajów.

Wszyscy zgromadzeni spędzili ten czas uśmiechając się i nucąc świąteczne przeboje wraz z występującymi uczniami.

Nasi goście specjalni, czyli Flora, Melinda, Jasmine i Carina również świetnie się bawiły dopingując naszych artystów.

Na zakończenie p. dyrektor Ewa Chrabołowska wręczyła gospodarzom klas pamiątkowe dyplomy. Uczniowie z klas pierwszych Laura Łapkowska, Dawid Łapkowski i Emilia Julia Kubala otrzymali dyplomy za wykonanie pięknych kartek świątecznych.

Pani dyrektor podziękowała wszystkim za trud włożony w przygotowanie występów i złożyła zgromadzonym życzenia bożonarodzeniowe.

Organizatorzy dzisiejszego przeglądu piosenek świątecznych dołączają się do tych życzeń i składają serdeczne podziękowania p. Anecie Zdrodowskiej i  p. Renacie Zegadło-Piaseckiej za pomoc w przygotowaniu uroczystości :)