18-106 Turo艣艅 Ko艣cielna
ul. Bia艂ostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Kto powiedzia艂, 偶e w szkole nie da si臋 odpocz膮膰? Nie w naszej! Od poniedzia艂ku nasi uczniowie mog膮 korzysta膰 z k膮cika relaksacji oraz gabinetu profilaktycznego.

 Z troski o komfort fizyczny i psychiczny naszych uczniów uda艂o nam si臋 zakupi膰 25 zestawów puf w jasnych, radosnych kolorach. Inspiracj膮 do stworzenia k膮cika relaksacyjnego oraz gabinetu profilaktyki by艂a dla dyrekcji naszej szko艂y ch臋膰 umilenia uczniom przerw i czasu wolnego. Jak ju偶 si臋 przekonali艣my, to miejsce stanowi równie偶 艣wietn膮 okazj臋 do rozmów z rówie艣nikami, poczytania ksi膮偶ki, a nawet, jak ju偶 si臋 okazuj臋, przeprowadzenia zaj臋膰:)
Oprócz tego pufy zosta艂y równie偶 umieszczone w pokoju pedagoga i psychologa oraz w szkolnym radiow臋藕le. Regulamin korzystania znajdziecie w k膮ciku relaksacyjnym. Zapraszamy do przeczytania.
Có偶 nam pozostaje? Cieszy膰 si臋, korzysta膰 i relaksowa膰!