18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

6 kwietnia 2018 roku, nasza uczennica Patrycja Dryl – zwyciężczyni Powiatowej Edycji „Ośmiu Wspaniałych” wzięła udział w Ogólnopolskich Eliminacjach, które odbyły się w MDK im. M. Gwizdak w Warszawie. Cały konkurs został zorganizowany przez Fundację „Świat na Tak”.

Na wyniki musimy jednak poczekać nawet do czerwca. Po rozmowie z komisją,  by wykorzystać czas spędzony w stolicy Patrycja wraz z opiekunem, panią Beatrycze Smaszcz-Turosieńską mogła podróżować metrem czy zwiedzić Pałac Kultury, a także podziwiać z 30 piętra panoramę Warszawy. Piękna pogoda i humor dopisywał. Wyjazd można zaliczyć do udanych. A Patrycja już w tej chwili jest NAJLEPSZA wśród NAJLEPSZYCH z powiatu!