18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

23 maja 2018 odbyła się w naszej szkole Olimpijka dla klas I – III.
Po rozgrzewce młodzi uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności sportowe w różnego rodzaju konkurencjach . Biegali, skakali, rzucali i świetnie się przy tym bawili . Nie zabrakło emocji i głośnego dopingu. Wychowawczynie – p Dorotka, p.Danusia, p. Basia i p. Malwinka również dostały zadanie! – rzucić piłką do kosza jak najwięcej razy podczas 1 minuty. Zwyciężyła p. Malwinka – wychowawczyni IIIa. Kolejnym etapem było przechodzenie przez stanowiska – rzuty do bramki , tory zwinnościowo – kordynacyjne . Na koniec został rozegrany mecz piłki ręcznej w wykonaniu dzieci z klas I – II , które uczęszczały w tym roku szkolnym na zajęcia GRAMY w RĘCZNĄ. Każdy z uczestników został nagrodzony upominkami. Sponsorem nagród była Gminna Komisja d.s. rozwiazywania problemów alkoholowych.

Wielkie podziękowania należą się również klasie VII , która przeprowadziła zawody młodszym kolegom i koleżankom.

Do zobaczenia za rok !