18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

I miejsce wśród szkół podstawowych powiatu białostockiego

XLI Finał Powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla szkół podstawowych odbył się  23.04.2018 w Zespole Szkół w Juchnowcu Górnym. 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Agata Sawicka, Amelia Mielech, Michał Dziemianko i Miłosz Stanisław Jakim. Po trzech konkurencjach: teście wiedzy o ruchu drogowym, udzielaniu pierwszej pomocy, rowerowym torze przeszkód okazali się najlepsi drużynowo i z pierwszego miejsca awansowali do finału wojewódzkiego Turnieju BRD. Najlepsze indywidualne wyniki wśród wszystkich uczestników osiągnęły Amelia Mielech – I miejsce indywidualnie, Agata Sawicka-II miejsce indywidualnie. Drużynę nagrodzono pucharem zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe.

                                                                                   Janusz Danilczuk