18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

II miejsce wśród szkół podstawowych województwa podlaskiego

XLI Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju BRD dla szkół podstawowych w Województwie Podlaskim odbył się  24.05.2018 (czwartek) o  godz. 10:00  w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży, ul. Ks. Anny 18. 

Powiat białostocki reprezentowali uczniowie naszej szkoły w składzie: Agata Sawicka, Amelia Mielech, Michał Dziemianko i Miłosz Stanisław Jakim. Po czterech konkurencjach: teście wiedzy o ruchu drogowym, udzielaniu pierwszej pomocy, rowerowym torze przeszkód, jeździe po miasteczku ruchu drogowego zajęli oni ostatecznie drugie miejsce ustępując drużynie z Olszyn. Zawodnicy nagrodzeni zostali przez organizatorów pucharem, dyplomami i nagrodami rzeczowymi .

                                                                                               Janusz Danilczuk