18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

13 czerwca uczniowie klas I-III (uczestnicy rocznych zajęć na basenie) odbyli wycieczkę na Plażę Miejską Dojlidy w Białymstoku. 

 Był to wspaniały czas zabaw na świeżym powietrzu. Dzieci korzystały z plażowego placu zabaw, uczestniczyły w zabawach sportowych oraz spacerowały po kładkach. Chłopcy mieli okazję odegrać mecz piłki plażowej.  Kiedy pojawiło się słońce dzieci korzystały z kąpieli prezentując swoje umiejętności pływackie... Odbył się również konkurs na najpiękniejszą i oryginalną budowlę z piasku. Wszyscy otrzymali I miejsce w konkursie i w nagrodę zostali zaproszeni na pyszne lody...

Wakacyjny nastrój towarzyszył wszystkim dzieciom.

Dorota Poślada