18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Maciej Brandeburg– uczeń klasy II zdobył I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym dla dzieci „Na ratunek ginącym pszczołom” w kategorii klas I-III, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich. 

12 października 2018r w Muzeum Podlaskim w Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, nagród i upominków, a po części oficjalnej nasz laureat wziął udział w zabawach przygotowanych przez pracowników Muzeum Podlaskiego.

Serdecznie gratulujemy Maćkowi i życzymy dalszych sukcesów.                                                               

Więcej informacji:

http://wrotapodlasia.pl/pl/rolnictwo_i_srodowisko/rolnictwo_srodowisko/konkurs-plastyczny-dla-dzieci-na-ratunek-ginacym-pszczolom-rozstrzygniety.html

https://wspolczesna.pl/na-ratunek-ginacym-pszczolom-blisko-700-dzieci-z-woj-podlaskiego-wzielo-udzial-w-konkursie-plastycznym-zobacz-nagrodzone-prace/ar/13570796

 

Wychowawczyni: Dorota Poślada