18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Dzień 4 czerwca w Zespole Szkół w Turośni Kościelnej przebiegał pod znakiem zmagań lekkoatletycznych. Na gminnym „Orliku” spotkały się dwie wielkie drużyny, w której skład wchodzili uczniowie szkoły podstawowej z Turośni Dolnej oraz szkoły podstawowej z Turośni Kościelnej. Zawody rozgrywane były w następujących dyscyplinach: bieg krótki, skok w dal, piłeczka palantowa, piłka lekarska oraz bieg sztafetowy.  Uczestnicy i organizatorzy nie mogli narzekać na pogodę.

Uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją. Niektórzy uczestnicy mogli poszczycić się nawet trzema zdobytymi medalami.

Po sportowych zmaganiach na wszystkich czekał wyśmienity posiłek na świeżym powietrzu. Dało się zauważyć, a świadczyła o tym kolejka, że naprawdę wszyscy spalili dużo kalorii i potrzebny był regeneracyjny posiłek w postaci zdrowych warzyw oraz smacznych zapiekanych ziemniaczków.

 Czekamy za rok na następne zmagania lekkoatletyczne.