18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

13 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Pogorzałkach odbył się powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolaków.  W ponad trzydziestoosobowej grupie uczestników znalazły się dzieci m.in. z Tykocina, Michałowa, Choroszczy, Łap i oczywiście Turośni Kościelnej. Ponieważ konkurs miał potrwać co najmniej kilka godzin, organizatorzy przygotowali dzieciom wyśmienity poczęstunek oraz zapewnili zabawy przy muzyce na czas obrad jury, które miało nie lada orzech do zgryzienia. Nasze przedszkole godnie reprezentowały Maria Dzikowska, Magdalena Motoszko oraz Dorota Urwanowicz, która była, jak się okazało, najmłodszą uczestniczką.  Za wykonanie piosenki ,,A to jeż” Dorotka zdobyła wyróżnienie. Wszystkim naszym przedszkolakom gratulujemy wytrwałości i wysiłku, jaki włożyli podczas przygotowań do występu, oraz odwagi i śmiałości, którą okazali na scenie. GRATULUJEMY!!!

P.S. Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie swoich pociech oraz zgodzili się przywieźć dzieciaki aż do Pogorzałk (mimo obowiązków związanych z przygotowaniami do Świąt Wielkanocnych). DZIĘKUJEMY!

Joanna Olendzka