18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

W czwartek 30 maja w naszym przedszkolu odbyła się Olimpijka przedszkolna połączona z obchodami Dnia Rodziny ,,Mamo, Tato poćwicz ze mną”. O tym, jak ważny jest czas spędzony wspólnie z Rodzicami nikogo nie trzeba przekonywać. W tym roku nasze wspólne zmagania sportowe, uroczyście otworzyła Pani Beata Szymoniuk, wicedyrektor naszego przedszkola.

Przypomniała wszystkim o zasadach fair play, zaznaczyła, że najważniejsza jest dobra zabawa i wspólnie z dziećmi i Rodzicami brała udział w konkurencjach sportowych, wspomagając przedszkolaków, których Rodzice nie mogli uczestniczyć w zawodach. Po rozgrzewce przeprowadzonej przez Panią Martę Świstun, poszczególne grupy udały się na swoje stanowiska sportowe. Konkurencje były dobrane do wieku i możliwości przedszkolaków i ich Rodziców. Śmiechu było co niemiara, a czas upłynął bardzo szybko. Na zakończenie imprezy, każda Rodzina otrzymała dyplom, a dzieci drobne upominki rzeczowe. O przedszkolakach nie zapomnieli również Rodzice. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, poszczególne trójki grupowe, obdarowały dzieci prezentami. Szkolna stołówka po zmaganiach sportowych i zjedzonym obiedzie dostarczyła lody.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom za to, że byli tego dnia z nami, pomagali nam w pracach przygotowawczych i pomogli w uprzątnięciu boiska ORLIK po skończonej imprezie. Najważniejsze jest to, że byliście z nami i dobrze się bawiliście, czego dowodem były uśmiechy i radość Waszych pociech. Na kolejną Olimpijkę sportową zapraszamy za rok.

Eliza Kossakowska