18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

„CZERWONY KAPTUREK”

W piątek 7 czerwca teatr „RODZICE DZIECIOM” wystawił z okazji „Dnia Dziecka” bajkę pt. „Czerwony Kapturek”.

W główną rolę wcieliła się pani Barbara Mielech (mama Błażeja), matkę Czerwonego Kapturka zagrała pani Emilia Danilczuk (mama Aleksandry i Sebastiana), a babcię pani Justyna Arciszewska (mama Wiktora). Wilka brawurowo zagrała pani Joanna Wojcieszek (mama Maksymiliana), a gajowego pan Maciej Kamiński (tata Liliany). Zgromadzona na auli Gimnazjum publiczność z zainteresowaniem śledziła przygodę Czerwonego Kapturka i chociaż bajka ta jest wszystkim bardzo dobrze znana, to jej wykonanie przez rodziców wzbudziło duży aplauz, wywołując tym samym uśmiech na twarzy nie tylko najmłodszych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom za duże zaangażowanie w tworzeniu tego przedstawienia i wszystkich pozostałych, które mieliśmy okazję oglądać.

Monika Bibułowicz