18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

20 września przedszkolaki z całej Polski świętowały swój dzień. Tego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola spotkały się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Turośni Kościelnej, by wspólnie uczcić ten czas.

Powitani przez Panią dyrektor Ewę Chrabołowską, przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, obiecując współpracę, dbanie o porządek oraz zgodną zabawę na co dzień. Następnie zaśpiewały hymn przedszkolaka, którego sumiennie uczyły się od pierwszych dni września tego roku. W końcu przyszedł czas na wspólną zabawę. Dzieci pokonywały tory przeszkód, spacerowały po wąskich ławeczkach, skakały na piłce pomagały misiowi przedostać się na drugi koniec miasta. Były zabawy w kole i z chustą animacyjną. Uśmiech z dziecięcych buziek nie znikał, ani na moment. Na zakończenie, tego wyjątkowego czasu, każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal. To był naprawdę wyjątkowy dzień.

J. Olendzka