18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

30 września dzieci z grupy Słoneczka, Chmurki i Promyczki udały się do Białegostoku na spektakl p.t. ,,Przygody wilka i zająca”. Przedszkolaki z zapartym tchem przyglądały się wilkowi i jego kolejnym nieudanym, ale bardzo zabawnym próbom złapania zająca.

Na scenie oprócz wielu bohaterów, takich jak: mówiące drzewo, świnka, lis, kot, wróżka czy hipopotam sumo, pojawiły się również dwie dziewczynki z grupy Promyczki, które zostały wybrane przez zająca spośród bardzo licznej widowni. Gratulujemy Klarze i Wiktorii odwagi i wystąpienia w roli asystentek pana magika. Wszystkie dzieciaki opuszczały salę z uśmiechem na ustach oraz oczekiwaniem na kolejny spektakl.

Joanna Olendzka