18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

 

Akcja zbierania artykułów papierniczych dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku trwała do 15 grudnia 2017r. Przedszkole już od kilku lat ma stały kontakt z Dziecięcym Szpitalem Klinicznym w Białymstoku.

W środę 20 grudnia Panie Katarzyna Śladowska i Julia Parzych zawiozły zebrane upominki dla małych pacjentów, którzy tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą musieli spędzić w białostockim DSK. Wszystkim Rodzicom i przedszkolakom dziękuję, że w tłoku codziennego zabiegania, potrafili i chcieli wspomóc naszą akcję, wywołując uśmiech na twarzy innych. Dzieci i pracownicy Oddziału Onkologii i Hematologii przekazali pisemne podziękowania wszystkim darczyńcom. Wywieszone są one na przedszkolnej tablicy informacyjnej.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2018!!!

Eliza Kossakowska