18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

 

11 stycznia w sali gimnastycznej gimnazjum odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany naszym przedszkolakom przez Radę Rodziców. Tego dnia każdy uczestnik balu, na dwie godziny, zmienił się w kogoś innego.

I tak, na imprezie pojawili się między innymi: policjanci, wróżki, smoki, biedronki, tancerki, kowboje, piraci, a nawet niezawodny superman z kolegą spidermanem. Mimo tak zróżnicowanego towarzystwa zabawa była przednia. Rozpoczęła się od wspólnej rozgrzewki ogromną chustą animacyjną oraz odtańczeniu, znanych wszystkim ,,Kaczuszek”. Przy równie popularnych i lubianych utworach przebiegała dalsza część imprezy, podczas której uczestnicy prezentowali swoje zdolności choreograficzne. Dużym zainteresowaniem cieszył się również pokaz sztuczek magicznych i ,,zamykanie” każdego dziecka w bańce mydlanej. Jednak największy entuzjazm wzbudził, ukochany przez wszystkie dzieci, św. Mikołaj, który obdarował każdego przedszkolaka i jego opiekunów upominkiem w postaci wyjątkowych breloczków.

To był niezapomniany poranek. Niektórym dzieciom, jeszcze podczas obiadu, nóżki tańczyły pod stolikiem, a usta nuciły znaną melodię ,,Gangam style”, podczas której rytmicznie się poruszały podczas balu.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom za zorganizowanie imprezy oraz okazaną tego dnia pomoc w opiece nad naszymi pociechami

Joanna Olendzka