18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Dnia 17 października 2013 uczennice SP Turośń Kościelna wzięły udział w turnieju piłki ręcznej o „Puchar Podlasia” organizowanym przez Podlaski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej na hali sportowej SP 49 w Białymstoku.

Zajmując w nim II miejscepokonały szkoły takie jak SP 4 i SP 49 z Białegostoku, a przegrały z SP 3 z Bielska Podlaskiego.

Najwięcej bramek strzeliły Dominika Szekalska (kl. VI), Olimpia Dryl (kl.VI). Na wyróżnienie zasłużyły również Marta Miśko (kl.VI), która zagrała pięknie w obronie oraz świeżo upieczona bramkarka – Zuzanna Rygorczuk.


a11


Nagrody wręczał Prezes Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej – p. Krzysztof Wieczorek. Drużyna została nagrodzona pucharem za drugie miejsce, a każda z uczestniczek dostała pamiątkową koszulkę i drobne upominki.


a21

 


a31


J. Strzałkowska