18-106 Turośń Kościelna
ul. Białostocka 4a
tel. 85 650 52 10
sekretariat@zs.turosnkoscielna.pl

e.chrabolowska@zs.turosnkoscielna.pl

 

Zajęcia pozalekcyjne

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Turośni Kościelnej

rok szkolny 2016/2017

 

Dzień tygodnia

Godzina

lekcyjna

Rodzaj zajęć

Nazwisko prowadzącego

 

Klasa

Sala

poniedziałek

 

 

12.35-13.35

Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Barbara Bołdak

I - II

9

Zajęcia dydaktyczno  - wyrównawcze

Katarzyna Kowalko

IIIa

biblioteka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego

Dorota Dudzińska

IV

21

13.45-14.30

Grupa muzyczna

Konrad Zdzieszyński

 

 

Koło Bezpieczna Jazda

Bogusław Ruła

V - VI

33gim

wtorek

 

11.35– 12 .35

Zajęcia logopedyczne

Dorota Poślada

IIa

8

12.35-13.35

Zajęcia logopedyczne

Dorota Poślada

IIb

8

12.50-13.35

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego

Monika Andrejczuk

V

32gim

Zajęcia logopedyczne

Joanna Strzałkowska

I

22

13.45-14.30

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Marek Łukaszuk

IV - V

31gim

14.30 – 16.00

UKS

Joanna Strzałkowska

IV - VI

Hala gimnastycza

środa

7.15 – 8.00

Koło informatyczne

Bogusław Ruła

V - VI

33gim

10.50 – 11.35

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Barbara Komenda

IIb

9

11.50-12.35

Zajęcia logopedyczne

Joanna Strzałkowska

I

22

12.35-13.35

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Katarzyna Sienkiewicz

IIa

1A

Zajęcia z biblioterapii

Katarzyna Kowalko

IIa

biblioteka

13.40-14.30

Zajęcia logopedyczne

Joanna Strzałkowska

I

8

13.35-14.30

Koło matematyczne

Marek Łukaszuk

V

22

10.45-13.35

Basen

Artur Ejsmont/Bernarda Leszczyńska

I - III

Pływalnia ul. Włókiennicza

czwartek

 

7.15 – 8.00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Marek Łukaszuk

IV - VI

31gim

7.30 – 8.00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. angielskiego

Dorota Dudzińska

VI

22

12.50-13.35

Przyjaciele Zippiego

Barbara Bołdak/Katarzyna Sienkiewicz

IIa

1A

12.35-13.35

Zajęcia logopedyczne

Dorota Poślada

IIIa

8

12.50-13.35

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Bernarda Leszczyńska

III

21

Gimnastyka korekcyjna

Maciej Zajkowski

I - III

Sala zabaw

13.35-14.30

Chór

Mirosław Hrechorowicz

V-VI

22gim

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego

Dorota Rygorczuk

IV - V

23

piątek

 

7.30 – 8.00

Konsultacje otwarte z j. angielskiego

Dorota Dudzińska

IV - VI

23

10.50-12.35

Zajęcia artystyczne

Dorota Poślada

III

8

11.50 – 12.35

Koło informatyczno - matematyczne

Bernarda Leszczcyńska

III

21

10.45-13.35

Basen

Artur Ejsmont/Danuta Dryl/Katarzyna Sienkiewicz

I - III

 

12.35-13.35

Zajęcia logopedyczne

Dorota Poślada

IIIb

8

12.50 – 13.35

Zajęcia dodatkowe z historii

Aneta Zdrodowska

V

21gim

13.40-14.40

Zajęcia logopedyczne

Joanna Strzałkowska

I

8

13.45-14.30

Koło j. angielskiego

Monika Andrejczuk

VI

7

Chór

Mirosław Hrechorowicz

IV

22gim

Koło z j. polskiego (co 2 tygodnie)

Dorota Rygorczuk

V - VI

23

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z j. polskiego(co 2 tygodnie)

Dorota Rygorczuk

VI

23